ساعت کاری 10:00-18:00

تهران، خیابان ولیعصر روبروی اتوبان نیایش بلوار اسفندیار پلاک 70

09123097756

دیجیتال مارکتینگ

استفاده از تکنولوژی های جدید برای بهره مندی از قدرت شبکه های اجتماعی جهت بهبود فضای کسب و کار شما تخصص ماست.

اینستاگرام

اینستاگرام به عنوان بزرگترین شبکه ی اجتماعی حال حاضر دنیا در بین ایرانیان نیز محبوبیت فراوان دارد. ما برای این کار با بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی ها کاربران واقعی که به فضای کسب و کار شما علاقه مندند را شناسایی و دعوت به عضویت در شبکه ی اجتماعی شما نماییم. این کاربران در صورتی که از خدمات شما راضی و خشنود باشند تبدیل به مشتریان شما می شوند. به شرطی که شبکه اجتماعی شما به روز و دارای محتوای مرتبط و مناسب باشد. تیم یودیزاین برای تولید این محتوا و نگهداری از شبکه اجتماعی شما، در کنار شماست.

نگهداری و تولید محتوا

به روز آوری و معرفی خدمات هر مجموعه یکی از شروط اصلی موفقیت شبکه های اجتماعی می باشد. این محتوا علاوه بر مرتبط بودن با موضوع فعالیت باید از لحاظ ظاهر نیز کاربر پسند باشد. علاوه بر همه اینها یک هدف تجاری خاص را نیز دنبال کند تا کاربر پس از بازدید از تعدادی پست برای خرید محصولات ترغیب شود. شما می توانید با استفاده از این خدمت یودیزاین و با طراحی کمپین های تبلیغاتی شبکه های اجتماعی را به عنوان بازاریاب خود استخدام نمایید.

طراحی کمپین تبلیعاتی

تیم مشاوران بین المللی یو دیزاین با بررسی رقبای شما و بازار هدف احتمالی با بهره گیری از ابزارهای به روز جهانی برای دستیابی به اهداف تجاری شما و بودجه در نظر گرفته شما اقدام به طراحی کمپین های تبلیغاتی اختصاصی شما می نماییم تا با حداقل هزینه حداکثر بازدهی را داشته باشد.